خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
خرید اتو تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
ساز و كار
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sazokar
تاريخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۶:۱۵:۰۷

Related image


زماني كه براي اولين بار ظروف يكبار مصرف وارد بازارها شدند، همه نفس راحتي كشيدند و به خود وعده زندگي سالم‌تر و البته راحت‌تري دادند. در حال حاضر سا‌ل‌هاست كه اين ظروف حتي در نذري‌ها و سفره‌هاي ما جاي خود را باز كرده‌اند و از زماني كه نذري در سيني‌ها و ظروف فلزي در بين مردم پخش مي‌شد زمان زيادي گذشته ‌است.

ظروف عسل

 
مزاياي استفاده از ظروف يكبار مصرف  


1- داراي مقاومت به مواد الكلي
?-  صرف انرژي كمتر براي توليد
?- قابليت شكل پذيري بالا با گستردگي متفاوت خواص فيزيكي
?- طرح پذيري
?- شفاف بودن
مناسب بودن پلاستيك ها در كاربردهاى غذايى :


تمامى پليمرها از نوع دست اول تا آنهايى كه بازيافتى بوده و همچنين ظروف پلاستيكى حتماً بايد قبل از استفاده در صنعت غذايى تحت آزمون Food grade قرار بگيرند. اين آزمون تحت استانداردهاى اتحاديه اروپا (EEC) و آمريكايى (FDA) انجام مى شود. با انجام آزمون هايى كه در اداره كل آزمايشگاه هاى كنترل غذا و دارو نيز قابل اجرا هستند ميزان مهاجرت مواد سازنده پليمرها به سمت مواد غذايى مشابه سنجيده مى شود. در واقع وزارت بهداشت مقاومت و ميزان مهاجرت مواد سازنده پليمرها را در حلال ها يا محلول هاى مشابه مواد غذايى مى سنجد.
  


ظروف پلاستيكي يكبار مصرف را داخل ماكروفر قرار ندهيد :

ظرف يكبار مصرف

از ظروف پلاستيكي در ماكروويو استفاده نكنيد به خصوص غذاهاي حاوي روغن و چربي ، چون گرما و پلاستيك و روغن با هم تركيب شده ، كه نتيجه ي آن توليد سم ديوكسين است ( از ظروف پيركس و چيني استفاده كنيد).


 براي نوشيدني‌هاي گرم از ليوان‌هاي كاغذي يا ظروف پلي استايرني سفيد رنگ و براي نوشيدني‌‌هاي سرد از ظروف پلي استايرني بي‌رنگ و شفاف استفاده كنيد


ظروف پلي استايرن چيست؟
پلي‌استايرن يك پليمر مصنوعي معطر از مونومر استايرن (يك ماده پتروشيمي) مي‌باشد كه براي ساخت فنجان، بشقاب، كاسه، ظروف غذاي بيرون بر و غيره مورد استفاده قرار مي­گيرد. اين ماده به دليل وزن سبكي كه دارد كه ??% آن را هوا تشكيل داده شناخته شده مي‌باشد. در حقيقت در گذشته نه چندان دور، ليوان‌هايي‌ از جنس پلي‌استايرن بهترين روش براي نوشيدن مايعات گرم محسوب مي شد. پلي‌استايرن?? سال پيش به عنوان يك عايق ارزان و عالي براي نگه داشتن قهوه داغ مورد استفاده قرار مي­گرفت. ليكن از اين ماده بعدها در ظروف يكبار مصرف نيز مورد استفاده قرار گرفت 
زيپ كيپ


ظروف يكبار مصرف گياهي چيست؟
ظروف يكبار مصرف گياهي  از نشاسته وذرت ساخته شده‌ا‌ند و  همانند ظروف بامبو دوستدار محيط زيست مي باشند. در شرايط مناسب (دما، رطوبت و حضور ميكروب ها)، محصولات به زيست تا ? ماه در طبيعت تجزيه مي شوند. اين محصولات تبديل به هوموس‌هاي غير سمي شده كه مي‌توان از آن‌ها به عنوان كود استفاده شود. ظروف يكبار مصرف گياهي به زيست از نشاسته ذرت ساخته مي‌شوند و در نهايت در دستگاه‌هاي مختلف فرمينگ تبديل به ظروف گياهي در اشكال مختلف مي‌شوند


استفاده از ظروف يك بار مصرف گياهي را به دليل برخورداري از مزاياي خوب سلامت به تمامي خانواده هاتوصيه مي كنند. زمان برگشت ظروف پلاستيكي يك بار مصرف به طبيعت ??? تا???سال طول مي كشد، اما اين زمان براي ظروف يك بار مصرف گياهي پنج تا شش ماه بدون هيچ آسيب زيست محيطي است.


اين ظروف عاري از هر گونه اثرات مضر و عكس العمل هاي شيميايي در تماس با مايعات و غذاهاي داغ و مقاوم در برابر حرارت است كه باعث بروز بيماريهاي عصبي و خوني مي شود. ارتقاي ايمني و سازش با محيط زيست از جمله علل اصلي ترغيب و تشويق مصرف كنندگان به تهيه اين ظروف است.
قيمت روز نايلكس


توصيه وزارت بهداشت


وزارت بهداشت هم در راستاي تامين و حفظ و ارتقاي سلامت جامعه بر استفاده از ظروف يكبار مصرف گياهي كه داراي مجوز قانوني لازم از اين وزارتخانه است، تاكيد كرد. به گزارش وزارت بهداشت، ‌درمان و آموزش پزشكي، ظروف يكبار مصرف گياهي (بر پايه نشاسته ذرت يا گندم) كه بتازگي در كشور توليد شده، هيچ مشكلي براي سلامتي استفاده‌كنندگان ايجاد نمي‌كند و به دليل طبيعي بودن پليمرهاي آن، زيست تجزيه‌پذير بوده و باعث تخريب محيط زيست نيز نمي‌شود.
وليد ظروف گياهي به دهه 1970 بازمي‌گردد اما در نهايت آمريكايي‌ها در سال 2002 موفق به توليد انبوه پليمر‌هاي گياهي شدند و از بهمن ماه 86 محققان ايراني موفق به توليد اين پليمر‌ها شدند و نام ايران به‌عنوان پنجمين كشور در دنيا كه صاحب اين فناوري است، ثبت شد.

دود رنگي دستي

به‌طور معمول در كشور‌هاي صاحب فناوري توليد پليمر‌هاي گياهي از نشاسته ذرت، سيب‌زميني و گندم براي اين منظور استفاده مي‌شود. نشاسته به‌طور طبيعي يك پليمر گياهي است كه خاصيت هيدروفيلي (آب دوستي) دارد. پس اولين مرحله توليد يك پليمر قوي از بين بردن اين خاصيت است: افزودن اسيد‌هاي چرب گياهي چون استاريك اسيد و اولئيك اسيد باعث مي‌شود تغييراتي در تركيب اوليه به وجود‌ آيد و با تشكيل گروه استري با زنجيره طويل كربني، خاصيت آب‌گريزي ايجاد شود.
در مراحل بعدي، افزودن تركيباتي مانند موم عسل، روغن‌هاي گياهي، گلوتن (براي حفظ خاصيت چسبندگي) و سلولز خواص فيزيكي و مكانيكي پليمر بهبود مي‌يابد و تركيب حاصل در دستگاه اكستروژن به گرانول تبديل مي‌شود. تبديل گرانول به ورق، مواد تزريقي و فيلم‌هاي نازك محققان را قادر مي‌سازد انواع و اقسام كيسه‌هاي پلاستيكي،ظروف پلاستيكي، ظروف يكبار مصرف و… را توليد كنند.

ظروف يكبار مصرف شفاف

در استفاده از اين پلاستيك‌ها هيچ محدوديتي وجود ندارد و تمام انواع ظروفي كه با پلاستيك‌هاي معمول ساخته مي‌شود با پليمر‌هاي گياهي هم قابل توليد است، ضمن اينكه ظروف گياهي از انعطاف‌پذيري بيشتري برخوردارند، در مايكروفر قابل استفاده‌اند، بر خلاف پلي‌استايرن كه استفاده از آن در دماي بالاتر از 65 درجه مجاز نيست، دماي 90 تا 100 درجه سانتي‌گراد را به راحتي تحمل مي‌كنند.

ظرف ژله تك نفره يكبار مصرف

تجزيه ظروف گياهي در خاك حداكثر 3 تا 6 ماه طول مي‌كشد كه بستگي به دما، رطوبت و فشار خاك دارد كه ميكروارگانيسم‌هاي موجود در خاك را تحت‌تاثير قرار مي‌دهند. علاوه بر حفظ محيط زيست، حفظ سلامت انسان‌ها هنگام استفاده از اين ظروف اهميت ويژه‌اي دارد و از آنجايي كه اين پليمر‌ها منشا گياهي و طبيعي دارند، هيچ ماده سمي و مضري از آنها آزاد نمي‌شود.
پلاستيك زيپ دار


عدم‌ وابستگي به منابع نفتي و مصرف كم انرژي براي ساخت ظروف يكبار مصرف گياهي از ديگر مزاياي آن است.پليمرهاي گياهي جهت توليد دمايي در حدود 130 درجه نياز دارند درحالي‌كه در پليمر‌هاي معمولي اين دما بالاي 190 درجه است و اين اختلاف 60 درجه دما باعث صرفه جويي مالي زيادي در طول سال مي‌شود.


آمريكا ظروف را از نشاسته ذرت توليد مي كند. ايتاليا و انگلستان از نشاسته سيب زميني استفاده مي كنند.


ولي ايران با توجه به فراواني نشاسته ذرت و گندم در كشور از آن ها بهره گرفته ايم. ولي تكنولوژي به گونه اي است كه مي توان از هر نوع نشاسته اي توليد كرد.


خواص نشاسته براي توليد ظروف گياهي
كاسه يكبار مصرف


نشاسته از نظر خواص فيزيكي يك ماده پليمر گياهي ضعيف است. ما اين خواص را ارتقا داديم. نشاسته را يك ماده آب دوست است به ماده اي آب گريز تبديل كرديم، در اصل مي توان گفت هنر اين كار در آب گريز كردن نشاسته است.

ظرف پلاستيكي درب دار

سپس با افزودن موادي مثل موم عسل، روغن گياهي و فيبر سلولز و آن را ارتقا داديم. براي مثال موم عسل باعث براق و نرم شدن آن مي شود و فيبر سلولز به آن استحكام مي دهد.


ميزان دماي قابل تحمل توسط اين ظروف از 20 درجه تا 100 درجه مي باشد. البته تفاوت ظروف گياهي يكبار مصرف با نوع پلاستيكي در اين است كه از مايكروفر مي توان استفاده كرد. سفره يكبار مصرف ارزان قيمت

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sazokar
تاريخ: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۵۵:۴۷

Related image


پايه چراغ خياباني روشنايي چيست ؟

سازنده دكل پرچم

پايه چراغ خياباني روشنايي در كنار برج نوري يا برج روشنايي ، تقريباً يكي از مشهودترين و اصلي ترين ابزارها و سازه هاي روشنايي شهري است كه از ديرباز مورد توجه و در دستور كار مديران شهري بوده است . اين محصول ويژه و خاص جهت نورپردازي محيطي در محل هاي حساسي چون خيابان ها ، اتوبان ها ، بزرگراه ها ، فضاهاي باز شهري ، كارخانجات ، فضاهاي صنعتي ، پاركينگ هاي ماشين و كاربر داشته ، امنيت اين اماكن را در تاريكي شب تامين مي كند . جهت معابر كوچكتر و محيطهايي نظير پاركها از پايه چراغ هايي با ارتفاع كمتر ( حدود 3 متر ) استفاده مي شود كه پايه چراغ پاركي ناميده مي شوند . 

روشنايي شهري


فارغ از انواع ، مدل هاي توليد و مشخصات فني پايه چراغ خياباني روشنايي ، به طور كلي در طراحي اين محصول نكات ويژه اي وجود دارد كه حتماً بايد رعايت شود . در ذيل به تعدادي از آنها اشاره مي كنيم . 

برج استاديومي


نكات مهم در طراحي پايه چراغ خياباني روشنايي :تعيين ارتفاع درست سازه بر مبناي نور مورد نياز موقعيت جغرافيايي ، مقدار ترافيك و تردد افرادتعيين مشخصات فني درست ( ضخامت ورق ، نوع چراغ ها ، نوع فونداسيون و حجم آن ، نوع پوشش ، دهانه پايين و بالا و … )تعيين فاصله درست نصب پايه ها نسبت به هم و تامين پايه ها به تعداد لازمايجاد طيف نور با لوكس ، دانسيته و حجم مناسب و به صورت يك دست و يكنواخت در بهترين حالت خود ، به صورتي كه خيرگي و سايه محسوسي را ايجاد نكند .

احداث گستر

در حد امكان ، قرار نگرفتن منبع نوري در مقابل ديد راكبين و رهگذرانمتناسب با بادهاي منطقه اي و نيروهاي محيطي و جغرافيايي محلرعايت جنبه هاي ارگونومي محيطي : تاثير درست و مثبتي كه طراحي مناسب محيط كار ، تجهيزات ، سطح ايمني و بهداشت در رضايت و بهبود بهره وري دارد ارگونومي ناميده مي شود .رعايت جنبه هاي فيزيولوژي محيطي : تاثير عوامل محيطي مثل روشنايي ، صدا ، رطوبت ، گرما ، سرما و … بر فيزيولوژي بدن انسان دارد .

دكل دوربين

بررسي محيط از نظر وجود موانع طبيعي مثل درخت و تپه ماهورتعيين تعداد براكت ( دستك ) مورد نياز و تعيين دقيق جهت آنهاانواع پايه چراغ خياباني روشنايي :از نظر ظاهري پايه چراغ خياباني روشنايي در دوسته كلي ساده و دكوراتيو توليد مي شوند . 

پايه دكوراتيو


پايه چراغ خياباني ساده :پايه هاي ساده از جنس فولاد ST37  بوده كه با مذاب روي ( گالوانيزه گرم ) يا رنگ هاي هوا خشك ( اپوكسي ) پوشانده مي شوند . در جاده هاي بين شهري كه نياز به دكوراسيون كردن و زيبايي خاصي نيست از اين نوع پايه ها استفاده مي شود . از نظر قيمت و صرفه  اقتصادي هم ، داراي قيمت پايين تر بوده و مقرون به صرفه تر هستند . 

سازنده برج روشنايي


پايه چراغ خياباني دكوراتيو :علاوه بر تمام مشخصات فني و اصولي كه ذكر شد ، داراي شكل ظاهري بسيار مدرن و چشم نوازي هستند و از متريال هاي لوكس تري هم در توليد آنها استفاده مي شود . عموماً سطح مقطع آنها به وسيله كاورهاي چدني ( داكتيل ) يا آلومينيومي پوشانده مي شود . اين كاورها قبلاً به وسيله نرم افزار هاي قدرتمند و طراحان زبر دست طراحي و ريخته گري مي شود و داراي اشكال بسيار به روز و داراي تناسب گرافيكي با محيط پيرامونش مي باشد . 

برج پرچم


قيمت پايه چراغ خياباني روشنايي :به علت تشابه در متريال و استفاده از طرح هاي مشابهي كه كارخانجات توليد تجهيزات روشنايي در كشور استفاده مي كنند ، معمولاً پايه چراغ ها خيلي تلرانس و تفاوت قيمتي فاحش ندارند ، اما جدا از بحث بعضي از سود جويان كه همواره براي كسب سود بيشتر كيفيت را فداي قيمت پايين تر مي كنند ، تفاوت قيمت درست تابع مواردي است كه در ذيل عنوان مي شود : 

سازنده دكل روشنايي


ضخامت ورق استفاده شده در سازهنوع خم و كيفيت خمكاريتعداد قطعات تشكيل دهنده سازه ( 2 تكه يا سه تكه )نوع و كيفيت گالوانيزهاندازه مقطع پايين و بالاوزن سازهتعداد براكتنوع رنگ كاري و مارك رنگ استفاده شدهتعداد سفارشدر صورت دكوراتيو بودن ، جنس آلومينيوم و چدن استفاده شدهنوع وات و برند چراغ به كار رفته در پايهبا توجه به توضيحات فوق مي توان اين مطلب را دريافت كه توليد اين پايه ها امري كاملاً علمي ، تخصصي ، فني و تجربي است ، لذا دوستان محترم كه متقاضي خريد همچين پايه هايي هستند ، لطفا! به هنگام خريد و استعلام قيمت ، حتماً سعي كنند با مشخصات فني مشخص شده دقيق ( Details ) به صورت فني و با ديد باز اقدام به قيمت گيري كنند . 

سازنده پايه دوربين

توليد پايه چراغ خياباني روشنايي :توليد پايه چراغ هاي خياباني بسته به شرايطي كه ذكر شد و نظر كارشناس مربوطه مي تواند در ارتفاع بين 6 الي 12 متر صورت گيرد . سطح مقطع اين پايه ها در دو نوع دايره اي ( لوله اي ) و چند وجهي ساخته مي شود . 

پايه دوربين


نحوه مونتاژ پايه ها هم بسته به نوع و سبك سفارش در دو نوع اورلپ ( همپوشان يا در هم رفتگي ) و جوشكاري شده مي باشد . پوشش بدنه سازه نيز در دو حالت گالوانيزه گرم ( غوطه ور شدن در وان مذاب روي ) با قطر 80 ميكرون و يا استفاده از رنگ اپوكسي هواخشك مي باشد، كه هر كدام مزايا ، معايب و همچنين قيمت مخصوص به خود را دارند كه در اينجا خيلي وارد اين مقوله نمي شويم .
براكت يا دستك نگهدارنده چراغ ها بسته به مقصود و هدف ما از نواحي نورپردازي مي نواند به صورت يك طرفه ، دو  طرفه و چهار طرفه تعبيه شود .

چراغ شهري


نصب پايه چراغ خياباني روشنايي :نصب پايه چراغ خياباني مثل بقيه سازه هاي روشنايي در دو مرحله انجام مي گيرد :
اجراي فونداسيونمونتاژ و علم كردن پايهفونداسيون پايه چراغ خياباني را مي توانيد به دو حالت فونداسيون ريختگي و فونداسيون آماده تهيه كنيد . نوع و ابعاد فونداسيون بستگي به ارتفاع سازه ، وزن سازه ، نوع خاك محل نصب ، ميزان نيروهاي وارده خارجي به سازه ( از قبيل شرايط آب و هوايي ) دارد . 

سازنده پايه روشنايي

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :sazokar
تاريخ: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۵۴:۲۶

Image result for ‫پارتیشن اداری‬‎

انواع پارتيشن اداري 

پارتيشن اداري 

و مزايا و معايب آنهاپارتيشن اداري يكي از ابزارهاي مفيد و كارا در تقسيم بندي فضاست. بسياري از شركت‌ها و سازمان‌ها داراي فضاي وسيع و يك دست هستند كه در اين حالت كاركنان در كنار هم و در فضاي مشترك كار مي‌كنند. براي جداسازي اين فضا و ايجاد فضاي خصوصي براي هر نفر مي‌توان از پارتيشن اداري استفاده كرد. پارتيشن اداري در انواع مختلف با قابليت‌هاي خاص هر نوع است كه بر اساس نياز و سليقه مشتري طراحي و نصب مي‌شود. يكي

درب و پنجره آلومينيومي 

از محدوديت‌ها در ساختمان‌هاي اجاره‌اي نبود فضاي كافي است كه با استفاده از پارتيشن اداري اين مشكل قابل حل است.پارتيشن اداريپارتيشن اداري يكي از جدا كننده‌هاي مفيد براي تقسيم كردن فضاست. اين پارتيشن‌ها براي زيباسازي، بهبود فضا و استفاده مفيد از محيط كار و اداره است. پارتيشن اداري در انواع و رنگ‌هاي مختلف و طرح‌هاي گوناگون با قابليت چاپ لوگوي شركت بر روي آن وجود دارد. يكي از مزاياي پارتيشن آسيب نرسيدن به فضاي كف و ديوارها به هنگام نصب است. كاركنان هنگام كار درون اتاق‌هاي ساخته شده با پارتيشن تمركز لازم براي انجام كار را داشته و سر و صداي محيط موجب ايجاد مزاحمت در كار آنها نمي‌شود. پارتيشن‌ها در اجناس چوبي، شيشه‌اي، فلزي و غيره موجود است. طراحي بر روي آن‌ها مي‌تواند منبت كاري، معرق كاري و ساير هنرهاي تزييني باشد كه به سليقه شما در طرح‌ها و رنگ‌هاي مختلف توليد شود.مزاياي پارتيشن ادارياز مزاياي پارتيشن مي‌توان موارد زير را بر شمرد: 

ساز و كار


تقسيم بهينه فضاتمركز كاركنان هنگام كار و جلوگيري از سر و صدااستفاده از فضاهاي بزرگ با تقسيم بندي به فضاهاي كوچك بدون آسيب به ظاهر ساختمانامكان تغيير دكوراسيون و نورپردازي در ساخت پارتيشنصرفه جويي در هزينه تغييرات در ساختمانقابليت متحرك و يا ثابت بودن پارتيشن كه به صورت موقت يا دائمي قابل تنظيم است.استفاده از پارتيشن به عنوان جان پناه هنگام بروز حادثهصرفه جويي در زمان و سرعت ساخت پارتيشن از مزاياي مهم آن براي شركت‌هاست.كاركنان شركت‌ها با داشتن اتاق مجزا كه با پارتيشن اداري ساخته شده است مدارك و اسناد خود را به صورت منظم بايگاني مي‌كنند و احتمال گم شدن يا درهم ريختگي اسناد بسيار كمتر است. انواع پارتيشن اداريكاربردي‌ترين پارتيشن‌هاي موجود در بازار پارتيشن‌هاي تك جداره، دوجداره و شيشه‌اي هستند. اين پارتيشن‌ها در همه فضاها و ساختمان‌ها قابل پياده سازي و طراحي بوده و با قيمت مناسب در اختيار مشتري قرار مي‌گيرند. انواع پارتيشن‌هاي موجود در بازار علاوه بر موارد فوق، پارتيشن با شيشه‌هاي سكوريت، پارتيشن ام دي اف، پارتيشن متحرك، پارتيشن شيشه و استيل، بلوك شيشه‌اي و غيره است.پارتيشن اداري تك جدارهپارتيشن اداري تك جداره از جنس ام دي اف و شيشه‌اي در اندازه‌هاي مختلف و طرح‌هاي گوناگون موجود است كه با توجه به نياز و سليقه مشتريان طراحي مي‌شود. ارتفاع اين پارتيشن‌ها قابل تنظيم است و در اندازه‌هاي كوتاه، بلند، نيمه بلند ساخته مي‌شود. اين پارتيشن‌هاي اداري در ارتفاع دلخواه  مشتري طراحي شده و با دوام و استحكام بالايي قابل استفاده است.

شيشه دوجداره


توصيه مي‌شود ارتفاع درب پارتيشن بيشتر از ? متر باشد. درب‌هاي پارتيشن اداري در مدل‌هايي توليد مي‌شود كه قابليت نصب قفل و دستگيره و ساير ملزومات ايمني را داراست. شيشه استفاده شده در اين پارتيشن‌ها به ضخامت ? ميليمتر در طرح‌هاي ساده، سند بلاست و مات است كه امكان حك كردن متن، نام شركت و يا لوگوي مشتري يا فروشگاه بر روي آن وجود دارد. پارتيشن اداري تك جداره قابل جابجايي و كم هزينه است. يكي از معايب پارتيشن تك جداره اين است كه نسبت به حرارت و 

شيشه سكوريت 

صوت عايق نيست.پارتيشن اداري دو جدارهدر سازمان‌ها و شركت‌هايي كه رفت و آمد ارباب رجوع و مشتري در آن زياد باشد، سر و صدا و آلودگي‌هاي صوتي فراوان است. براي بالا بردن ويژگي عايق صوتي پارتيشن به گونه‌اي كه سر و صداي محيط وارد اتاق كاركنان نشود مي‌توان از پارتيشن دو جداره استفاده كرد. پارتيشن دو جداره عايق صوتي است

سقف كشسان 

و استحكام آن بالاتر از پارتيشن تك جداره است. معمولاً در پارتيشن اداري دو جداره از شيشه‌هاي دو جداره استفاده مي‌شود. با به كار بردن ام دي اف در پارتيشن دو جداره لبه‌هاي ام دي اف عايق سازي شده و ضخامت پارتيشن نيز زيادتر است. اين پارتيشن اداري نيز در ارتفاع‌هاي مختلف قابل پياده سازي است. ارتفاع پارتيشن در گردش هواي داخل اتاق و خارج از آن مؤثر است و ميزان سر و صداي وارد شده به درون پارتيشن با ارتفاع آن ارتباط مستقيم دارد.
نصب پرده كركره براي پارتيشن دوجداره و شيشه‌اي به طراحي آن زيبايي بخشيده و امكان ورود نور به اتاق به ميزان لازم را فراهم ميسازد.پارتيشن اداري شيشه ايپارتيشن‌هاي شيشه‌اي از نظر زيبايي نسبت به بقيه پارتيشن‌هاي اداري محبوبيت بيشتري دارند. پارتيشن اداري شيشه‌اي علاوه بر تقسيم بندي فضا باعث زيبايي اتاق كار شده و نور مي‌تواند از بين پرده‌هاي كركره نصب شده بر روي آن عبور كند.
يكي از مزاياي استفاده از پارتيشن اداري شيشه اي انتشار نور طبيعي در فضاي كار است. استفاده از نور طبيعي علاوه بر صرفه جويي در مصرف انرژي برق ماهيت زيبايي به اتاق كار مي‌دهد. پارتيشن شيشه‌ اي براي محيط‌ هاي سازماني انتخاب مناسبي است زيرا در زمان توليد و ساخت و همچنين هزينه آن صرفه جويي به عمل خواهد آمد.

نما شيشه اي

در زمان جابجايي شركت نيز مي‌توان اين پارتيشن‌ها را جابجا كرده و به مكان جديد انتقال داد. دليل ديگر استفاده از پارتيشن اداري شيشه‌ اي حفظ حريم خصوصي است. براي برگزاري جلسات در فضاي خصوصي و بدون حضور عموم افراد مي‌توانيد از پارتيشن شيشه‌اي استفاده كنيد. در صورت استفاده از شيشه‌هاي مات و يا طرح دار درون پارتيشن مشخص نيست. اگر از شيشه دو جداره استفاده شود سر و صداي محيط نيز به داخل پارتيشن وارد نمي‌شود. به طور كلي 

شيشه لمينت 

استفاده از پارتيشن شيشه‌اي علاوه بر مزايايي كه گفته شد راهي براي شيك و لوكس شدن محيط كار شماست. پارتيشن اداري‌ ام دي افهم اكنون در ايران پارتيشن اداري‌ ام دي اف ساخته مي‌شود. اين پارتيشن نقاط قوت و ضعفي دارد كه به بررسي آن مي‌پردازيم. در پارتيشن ام دي اف ستون‌ها و قسمت‌هاي اصلي آن از آلومينيوم ساخته شده و براي ساختار ظاهري آن از ام دي اف و يا شيشه يا مواد ديگر استفاده مي‌شود. از مزاياي استفاده از پارتيشن ام دي اف مي‌توان به اندازه‌هاي مناسب شيت ام دي اف، برش و فرم دهي آسان، دوام و استقامت مناسب و تنوع طرح و رنگ اشاره كرد.

نرده شيشه اي
 ضعف و سستي‌ ام دي اف نسبت به آلومينيوم، همچنين مقاومت كم آن در مقابل حرارت و رطوبت و همچنين تغيير شكل ظاهري‌ ام دي اف در صورت استفاده از جنس نامرغوب، از معايب پارتيشن ام دي اف است.
 دلايل استفاده شركت‌ها و سازمان‌ها از پارتيشن اداري ام دي اف عبارتند از:

پارتيشن چوبي


ظاهر زيبا و تنوع طرح و رنگ براي دكوراسيون محيطمقرون به صرفه بودن نسبت به ساير روش‌هاقابليت تغيير ساختار پارتيشن اداري‌ ام دي اف پس از پياده سازيسرعت در توليد و نصبوزن مناسب  پارتيشن اداري ام دي اف

پنجره upvc

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ